• Yeni Akım: Kapsül Gardırop

  Gün içinde birçok önemli karar alması gereken insanların günlük giyim tarzlarını, birkaç temel parça üzerinden şekillendirdikleri “kapsül gardırop” uygulamasıyla “Bugün ne giysem?” ritüeline son vermek çok kolay.

  06/03/2016
 • Sürdürülebilir Gardırop: 5 Adımda Gardırop Detoksu

  Sonu gelmeyen tüketim çılgınlığına dur demenin yolu “Sürdürülebilir bir Gardırop” oluşturmaktan geçiyor. 5 basit adımla; daha az kıyafetle daha şık olurken çevrenin ve insan haklarının korunmasına da yardımcı olabilirsiniz.

  22/02/2016
 • 6 Adımda Giyilmeyen Kıyafetler ile Ne Yapmalı?

  Ucuz modayı çılgınca tüketirken, artık giymediğimiz kıyafetleri “İhtiyacı olan alsın” diyerek çöp kutusunun yanına koymaktan daha fazlasını yapmamız gerekiyor. İşte gardırobumuzu temizlerken Dünya’yı daha az tüketeceğimiz 6 öneri.

  18/02/2016
 • Giyilmeyen Kıyafetleri Nereye Verebilirim?

  Kıyafet bağışı kabul edebilecek ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilecek birçok kurum mevcut. Bu kurumlar aracılığıyla giyilmeyen kıyafetler, hem doğa hem de insanlar yararına katkı sağlıyor.

  18/02/2016
 • Etiketin Yazmadıkları – Aslında ne giyiyoruz?

  Üretimde kullanılan toksik kimyasalların, üreten işçiye ve çevreye olan, ve dönüp dolaşıp yine bizi bulan zararı, göz ardı edilemeyecek derecede fazla. Peki seçimi, en az zararlı olacak şekilde yapmak mümkün mü?

  08/02/2016
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.