Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası:

Yesilyama.com, tekstil ve sürdürülebilirlik üzerine haber ve yazıların bulunduğu bir internet sitesidir.
Yesilyama.com alan adı ile yayın yapan bu web sitesini, direkt veya dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, sitenin kullanımına ilişkin koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanım Koşulları:

Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa yesilyama.com kaynak olarak gösterilmelidir.
Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki ibarelerden herhangi biri yazının altına veya siteye yerleştirilmelidir ve yesilyama.com adresine link verilmelidir.
“Bu yazı yesilyama.com ’dan alınmıştır.”
“Kaynak: yesilyama.com”

Bu şartların uygulanmadığı durumlarda, yesilyama.com’un hukuki yola başvurma hakkı saklıdır.

Site İçeriği ve Dış Bağlantılar

Yesilyama.com’da yer alan bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek herhangi bir sorundan site sahibi ve yesilyama.com sorumlu tutulamaz.

Yesilyama.com’da diğer sitelerin linkleri (dış bağlantıları) bulunabilir. Yesilyama.com, bu web sitelerinin içeriği, doğruluğu, işlevi, gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir. Ziyaretçilerin bu linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

Yesilyama.com, telif hakkına konu olabilecek türden site içeriği barındırmaktadır. Yesilyama.com, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif haklarına sahiptir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve yesilyama.com’un yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda kullanıcı yesilyama.com’un çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul eder.

Kullanıcı bu siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.

Gizlilik Politikası:

Yesilyama.com websitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır.

İletişim Bilgileri

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için hello@yesilyama.com adresine email atarak, detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.